Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


O NÁS

Společnost NEWTE byla založena v roce 1991, jako nástupce sdružení několika fyzických osob. Od svého založení se NEWTE vždy snažila o aplikování moderních metod a trendů nejenom ve vývoji a výrobě svých výrobků, ale i v oblasti řízení.

Hlavní činností společnosti je řešení úkolů z oblasti řízení pracovních strojů a technologií, včetně následné realizace řídicích systémů. Z této oblasti se odvíjí i další aktivity jako je projekce a výroba elektrických rozváděčů pro automatizaci či pro měření a regulaci, vývoj a výroba jednoúčelových strojů a výroba elektronických modulů pro automatizaci. NEWTE se dále zabývá tvorbou aplikačního software pro PLC a mikropočítače. Mimo to, NEWTE dodává zboží z oblasti automatizační techniky, jako jsou elektrické přístroje, frekvenční měniče, snímače, čítače a kontrolní relé a pneumatické komponenty.

NEWTE zajišťuje komplexní služby počínaje návrhem, přes výrobu, přezkoušení a uvedení do provozu až po zaškolení uživatele. Výrobky jsou konstruovány tak, aby měly vysokou provozní spolehlivost a při výrobě prochází zkouškami a pečlivou kontrolou.

NEWTE také vyrábí některá unikátní zařízení pro kontrolu a řízení jakosti výroby. Jsou to například zařízení Stresstter a Striatter, která mají uplatnění ve sklářském průmyslu, či stroj na řezání řemínků Beltcutter.